Banka Hesaplarımız
Garanti Bankası
Gaziantep Şubesi 
Şube Kodu: 168
Hesap No: 6686898
Halil Uzel
Türkiye İş Bankası
Atatürk Bulvarı Şubesi 
Şube Kodu: 6302
Hesap No: 0544603 
Halil Uzel

Copyright © 2009 Antepcicekci.com
Hakkımızda
Geçmişten günümüze çiçek ve insan  figürünün doğada binlerce yansımasıyla karşılaştık. Bu kimi zaman özel günler için kimi zamansa insanın estetik açlığını doyurmaya yönelik sıradan zamanlarda karşımıza çıktı.

Bugün Gaziantep apayrı bir sinerjiyle karşı karşıya antepcicekci.com

Şimdi çiçek, insan ve sanat bir arada. Çiçek tasarımı son yıllarda tüm dünyada yüksek bir trend, ülkemizdeki bu boşluğu fark eden  antepcicekci.com sizler için "Tasarım Çiçek" dünyasının kapılarını aralıyor. Yaşamınızın her anına, sizi yansıtan renkli dokunuşlar ve postmodern bir yorumla en özel çiçekleri getiriyor.

antepcicekci.com yaratıcısı  22 yıl önce başladığı 12 metrekarelik çiçekçi dükkanının bugün kendi klasmanına yakışır bir şekilde 550 metrekarelik Türkiye 'nin en büyük çiçek mağazası haline getirmiştir.

Türkiye 'de bu alanda kurulan, ilk şirket sayılabilecek   kişiye özel çiçek tasarımı yapmaktadır.

Son yıllarda tüm dünyada yükselen bir trend olan kişiye özel çiçek tasarım, klasik çiçekçilik anlayışını tamamen dışında, farklı yorumlarla sadece o ana özel diğer bir deyişle "just in time" olarak en güzel çiçeklerin harmanlanmasıyla ortaya çıkan ürünler sunmaktadır.

Bu tasarımları özel günlerinizde sevdiğiniz kişilere armağan olarak sunabileceğiniz gibi, yaşadığınız mekanı estetize etmek üzere de kullanabilirsiniz.


  Çiçeklerin renkli, sofistike ve tutkulu büyüsüne kapılıp "Düşlediklerinizi yaşama taşıyıp onları görünür hale getirmenin hazzını yaşamayla baş başa bırakıyoruz."

Antepcicekci.com

Çok Güzel
Güzel
İyi
Orta
Beğenmedim
Çok Satanlar
Pembe Orkide<br>Pembe phalaenopsis orkide
Pembe Orkide
59 TL